Przejdź do treści

W Całodobowej Klinice Weterynaryjnej „Puławska” odbywają się konsultacje rehabilitacyjne oraz terapie.

Całodobowa Klinka weterynaryjna „Puławska” | Całodobowa Klinika Weterynaryjna oferująca pełny zakres usług weterynarnych. (weterynarzpulawska.pl)

Ortopeda i traumatolog. Ścisła współpraca z chirurgiem operatorem a rehabilitantem jest szalenie istotna. Dzięki tej współpracy rehabilitacja wdrażana jest najszybciej jak się da.

Wspólnie organizujemy szkolenia w zakresie masażu relaksacyjnego, przygotowania motorycznego, aktywności fizycznej.

W swojej praktyce wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt polskiego producenta jakim jest ASTAR. Dzielimy się doświadczeniem praktycznym i klinicznym.

Tu kupisz sprzęt niezbędny do psich fittnesów, jak również znajdziesz wiele ciekawych kursów i szkoleń.

Czołowy producent zaopatrzenia ortopedycznego (ortez oraz protez). Wykonujemy indywidualnie dopasowane odlewy do ortez. Wyłącznie ze skierowania lekarza prowadzącego.

Czołowy producent suplementów diety, zarówno dla psów pracujących, sportowych, jak i z chorobami ortopedycznymi czy neurologicznymi.

Zachęcamy do lektury Czytelnia – Gamedog – suplementy dla psów

Wykorzystujemy w swojej pracy renomowane, holenderskie taśmy do kinesiotapingu VetkinTape. Są specjalnie zaprojektowane do stosowania w weterynarii. Dzięki mocniejszej i bardziej adhezyjnej warstwie akrylowej (+ 30% więcej kleju) lepiej trzymają się na zwierzętach.

Serdecznie polecamy platformę z wieloma akcesoriami wykorzystywanymi do rehabilitacji. Tu kupicie Państwo zalecane przez Nas cold packi, dyski sensomotoryczne, czy nawet maty do ćwiczeń. Ponadto znajdziecie ciekawą literaturę zarówno z ludzkiej jak i zwierzęcej rehabilitacji.

Producent podestów, równoważni wykonanych z wodoodpornych materiałów, zabezpieczonych antypoślizgową powierzchnią. Doba inwestycja u pacjentów z przewlekłymi problemami ortopedycznymi oraz dla wszystkich psich sportowców